Beli vitezovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beli vitezovi

Forum paravojne jedinice eSrbije "Beli vitezovi"
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Skilovi V2

Ići dole 
+2
Chucky Z
Vucko1991
6 posters
AutorPoruka
Vucko1991

Vucko1991


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 53
Lokacija : Novi Beograd

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyUto Jun 29, 2010 1:36 pm

E,momci aj ovde neka svako postavi ono sto je zacrtao da bude u V2 kao vojnik i da se lepo raspodelimo da imamo svakog skila po malo,jer tamo ipak treba dobra organizacija. Posto na chat-u dodje nas 7 a ima nas mnogo vise,a ovo verujem da svi citaju,i nemoj da vas mrzi. Znaci vi samo postavite koji ste skil odabrali,a onda ce Daca to da vidi i da se raspodeli lepo,i nemoj te da se ljutite ako dobijete nesto sto ne zelite,sve je podjednako dobro. pozz cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Chucky Z

Chucky Z


Broj poruka : 44
Datum upisa : 25.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyUto Jun 29, 2010 2:02 pm

Pa ne znam bas da li je sve podjednako dobro, tenkovi su jako skupi, u onaj prvoj beta verziji gde sam imao preko 600 golda i gde sam uvek trenirao po 12 sati sa lanom bio sam pesadinac i ne secam se da li sam nekog pobedio na bojnom polju, jos sam i najbolju pucu imao koja je bila na marketu... kontam da artiljerija nije losa, samo je izgleda nema kod nas na marketu da se kupi, mada kontam da je i ona dosta skupa... Jel moze neko da napise koji skil ima prednostu u odnosu na koji, to bi dosta pomoglo...
Nazad na vrh Ići dole
Vucko1991

Vucko1991


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 53
Lokacija : Novi Beograd

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyUto Jun 29, 2010 4:59 pm

Chucky Z ::
Pa ne znam bas da li je sve podjednako dobro, tenkovi su jako skupi, u onaj prvoj beta verziji gde sam imao preko 600 golda i gde sam uvek trenirao po 12 sati sa lanom bio sam pesadinac i ne secam se da li sam nekog pobedio na bojnom polju, jos sam i najbolju pucu imao koja je bila na marketu... kontam da artiljerija nije losa, samo je izgleda nema kod nas na marketu da se kupi, mada kontam da je i ona dosta skupa... Jel moze neko da napise koji skil ima prednostu u odnosu na koji, to bi dosta pomoglo...

Ne budi bas siguran da nije dobro biti pesadina. Npr u sumi tenk nece imati toliku moc koliko i pesadinac,znam da je i u nekom delu mape jaci pesadinac od avijacije. Uskoro cu naci ko je gde bolji pa cu postaviti a evo ovo samo za sad : Бонуси

Јединица против јединице бонус (повећава шансу да погоди):

Тенк против пешадије
Пешадија против артиљерије
Артиљерија против хеликоптера
Хеликоптер против тенкова

Теренски одбрамбени бонус (смањује шансу да ће вас непријатељ погодити):

Пешадија у шуми
Тенк на равници
Артиљерија у граду
Хеликоптер на брду

Одбрамбени бонус одбрамбеног штита (смањује шансу да ће вас непријатељ погодити):

Добићете бонус вашем одбрамбеном штиту оружја ако у региону има ОШ и ако се ви налажите у његовом радијусу деловања. Ако кликнете на ''више информација'' можете да видите колики бонус даје.

Preuzeto od ministarstva.
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Stojke

Vlada Stojke


Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyUto Jun 29, 2010 5:03 pm

Ko igra betu nek se zaposi u ovoj firmi da bi napravili neke q5 tenkove koje mozemo da koristimo za male pare .Potrebni su nam prvo jos 2 inzenjera i po 1 od ostala 3 skilla .
Ajmo ljudi zaposlite se http://betaeconomy.erepublik.com/en/company/ozna-tank-well-901/238151
Nazad na vrh Ići dole
dalibor_m
Admin
dalibor_m


Broj poruka : 154
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: @Vlada Stojke   Skilovi V2 EmptyUto Jun 29, 2010 5:09 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://belivitezovi.serbianforum.info
Vlada Stojke

Vlada Stojke


Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySre Jun 30, 2010 1:57 am

Ukoliko vas interesuje u sta da promenite vas skill u V2 idite na http://www.erep.cc/migration?country=65 .
Oko 2000 igraca u Srbiji (12.13% of active players migrated) vec je izabralo svoj skill a vi mozete da izaberete ono sto fali jer ce svi biti porebni.Neki manje ,neki vise a mozete da budete lukavi i sacekate jos malo.
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Stojke

Vlada Stojke


Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySub Jul 03, 2010 2:55 pm

Ja sam resio da prenesem svoj vojni skill u helikopter tj air-unit iz nekoliko raloga.
1-Brze se kreces po terenu tj.3x i osvajas i polja na vodi koja su samo vazdusnim jedinicama dostupne.Polja planine su dostupne helikopterima i pesadiji ali helikopter bi trebao da je jaci.
2-Imas bonus protiv neprijateljskih tenkova koji ce biti oni koji se probijaju kroz nase redove.
3-Planiramo da unapredimo nasu firmu q1 helikoptera u q4 firmu i tako da mozemo da podelimo helice nasim ljudima koji rade u firmi na pocetku kada ce faliti lova.Ranije sam mislio da napravimo q4 firmu tenkova ali sam sad procitao da firme puce mogu da se promene u firme artiljerije,tenkova tako da ce tih biti sasvim dovoljno na trzistu.
E sad sto se tice skillova sta raditi.Prvo planiram da pravim helikoptere koji ce imati sto jaci udarac tako da nam treba oko tri tehnicara,onda preciznost i broj koriscenja(motor) tj. oko po 2 inzenjera i 2 mehanicara i na kraju odbrana tj oko 2 montera(fittera). Onog jednog zadnjeg radnika sto ostaje zavisi sta ce da fali.
Sto se tice vojnog skill-a ja sam predlozio daliboru da budemo specijalna jedinica samo helikoptera ali se on nije slozio sa tim i misli da treba da budemo sto raznovrsniji.
Zadnje promena skill-a za dva dana.Molim vas ostavite u kometarima sta ste odabrali od skilla i vasu snagu.


Poslednji izmenio Vlada Stojke dana Sub Jul 03, 2010 11:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dr P

Dr P


Broj poruka : 96
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySub Jul 03, 2010 4:00 pm

ja sam uzeo tenk i mehanicar..
ako bude potrebno prebacicu se na helis...
Nazad na vrh Ići dole
Chucky Z

Chucky Z


Broj poruka : 44
Datum upisa : 25.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySub Jul 03, 2010 4:34 pm

fitter (ocekujem mesto u firmi) i helikopter.
Nazad na vrh Ići dole
dalibor_m
Admin
dalibor_m


Broj poruka : 154
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySub Jul 03, 2010 7:09 pm

ja sam izabrao sebi helic zato sto je to oruzije prvo sto sam testirao i priraslo mi je srcu Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://belivitezovi.serbianforum.info
Vucko1991

Vucko1991


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 53
Lokacija : Novi Beograd

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptySub Jul 03, 2010 8:47 pm

ja sam stolar tj carpatner,tako nesto Smile a vojni skil cu najverovartnije biti helis Wink
ps. Daco izdaj naredjenje da svako kaze sta ce biti,potrebno nam je da znamo.
Nazad na vrh Ići dole
Dr P

Dr P


Broj poruka : 96
Datum upisa : 18.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyNed Jul 04, 2010 12:20 am

nista.. svi uzmimamo helice i kraj.. evo ja menjam sa tenka na helic upravo sad..
Nazad na vrh Ići dole
Nikola911

Nikola911


Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.04.2010
Godina : 32
Lokacija : Nis

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyNed Jul 04, 2010 12:43 am

Ja sam uzeo artiljeriju i mehanicara Smile
Ali to ionako nije toliko bitno..
Nazad na vrh Ići dole
Chucky Z

Chucky Z


Broj poruka : 44
Datum upisa : 25.03.2010

Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 EmptyNed Jul 04, 2010 4:56 pm

ja sam promenio zanimanje na stolara, njih najmanje ima a potrebni su za pravljenje kuca... Kuce sad imaju rok trajanja tako da kontam da ce biti velika potraznja za njima... jos danas imate fore da menjate skil, igrajte pametno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skilovi V2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Skilovi V2   Skilovi V2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Skilovi V2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Beli vitezovi :: Obavestenja :: Naredjenja-
Skoči na: